S našimi balónovými výzdobami sa môžete stretnúť na plesoch, svadbách, výstavách, firemných akciách, súkromných oslavách, vianočných večierkoch, a pri ďalších rôznych príležitostiach, v širokom spektre farieb, veľkostí a tvarov. Vyskúšajte si aj Vy tento nevšedný balónový rozmer, vytvorený Agentúrou Wolf, s garanciou kvality a invencie.

Segmenty balónovej výzdoby

Balón je pre našu prácu základným a rozhodujúcim prvkom. Po rokoch testovania rôznych balónových značiek, prichádza v našej firme k jednoznačnému rozhodnutiu – Qualatex. Tento výrobca už od roku 1918 balóny neustále zdokonaľuje, každý rok prináša nové farebné odtiene, nové tematické potlače, zachovávajúc pôvodnú špičkovú kvalitu, a čo je veľmi pozitívne, nezabúda ani na ekológiu. Sortiment latexových balónov Qulatex je naozaj veľmi pôsobivý. Pri vytváraní rôznych balónových kreácií máme k dispozícii maximálne spoľahlivé a farebne zladené balóny v rôznych veľkostiach a tvaroch. Tento fakt nám výrazne pomáha uspieť aj pri veľmi náročných realizáciach.

Naše balónové dekorácie sú dotvárané rôznymi doplnkami. Najčastejšie sú to modelovacie balóny a fóliové balóny. Tie prvé určite poznáte ako materiál potrebný na výrobu balónových zvieratiek a tie druhé, ako neodmysliteľnú súčasť jarmokov a púťových podujatí. Aj v tomto prípade vsádzame v prvom rade na kvalitu. Fóliové balóny značky Anagram, nám poskytujú širokú škálu segmentov v tvare hviezdy, mesiaca, kocky, alebo kruhu, ale aj rôzne rastlinné a zvieracie motívy.

Kombináciou balónových segmentov je možné vytvoriť rôzne zaujímavé balónové kreácie. Balónová výzdoba sa dá doplniť s fóliovými balónami, napr. tvaru hviezdy, mesiaca, kruhu, atď. Veľký výber veľkostí, tvarov a farieb latexových, fóliových a modelovacích balónov, zabezpečuje originalitu každej balónovej dekorácie. Všeobecne platí, že dvakrát nevstúpiš do tej istej balónovej rieky…

Ak má mať vaša balónová výzdoba nejaký lajtmotív, napr. jarný, futbalový, zvierací, kvetinový, akvaristický, kartársky, pirátsky, hudobný, pivársky, alebo sa vo vašej rodine chystáte osláviť príchod potomka, chcete osláviť dvadsiatku, tridsiatku, päďesiatku, alebo aj stovku, stačí svoju požiadavku zadať vo vašom dopyte. K tomuto účelu máme k dispozícii množstvo typov kvalitných fóliových balónov, ktoré určite hlavnú myšlienku tématickej balónovej dekorácie dokážu úspešne dotvoriť, v kombinácii so štandardnými segmentami z našej pestrej balónovej ponuky.

Cena balónovej výzdoby

Cena balónovej výzdoby sa odvíja od viacerých faktorov. Ovplyvňuje ju použitý druh balónu, jeho náplň, zvolené doplnky a náročnosť výroby a inštalácie jednotlivých segmentov balónovej výzdoby. Cenník štandardných balónových segmentov a Portfólio služieb s aktuálnymi cenami a fotografiami vybraných segmentov vám zašleme na požiadanie v elektronickej podobe vo formáte PDF. Radi odpovieme na vaše otázky a poradíme s návrhom, kalkuláciou ceny a so samotnou realizáciou vašej balónovej výzdoby.

Nezaoberáme sa predajom samotných (prázdnych) balónov, ale v prípade vášho záujmu vám odporučíme, kde si ich môžete zakúpiť.